MERAK EDİLEN, SİZDEN GELEN

Sıkça Sorulan Sorular

veriALL nedir ?

İnternette yer alan tüm verilere erişmeyi sağlamayı benimsemiş ve bu alanda uygun geliştirmeleri amaçlamış bir Fikir Üssü girişimidir.

Bir fikrim var projesi nedir ?

Düşündüğünüz veya mevcutta var olan projenizi geliştirmek, büyütmek ve destek sağlamayı amaçlayan bir girişim destek programıdır.

Bir fikrim var sağladığı avantaj nedir ?

Girişim programı giren projeler veriALL çözüm ve hizmetlerini ücretsiz bir şekilde kullanım hakkı verilir. 

Planlama, Geliştirme, Yayınlama adımları neden var ?

veriALL olarak sektöre yeni çözümler ürettirken bunları siz proje sahibi veya yöneticilerine bütün hizmetlerimizi doğru anlatabilmek ve başarılı sonuçlara ulaşmayı kolaylaştırarak oluşacak maddi kazançların en aza düşürmek amaçıyla oluşturulmuştur.

Yetkilendirme fiyatlandırması nedir ?

Kullanıcın veriALL Cloud kapsamında kullanabileceği hizmet ve çözümleri belirleyen yetkilendirme fiyatlandırmasıdır. Senede bir defa ödenmesi gerekmektedir.

Yetkilendirme neden var ?

veriALL olarak geliştirdiğimiz tüm sektörel çözüm ve hizmetlerin yanında sunduğumuz avantajları sadece hedef projenin kullanmasını sağlanması amaçıyla oluşturulmuştur. 

Yetkilendirme avantajları nedir ?

Yetkilendirme avantajları çözümlere uygun 3. parti mobil uygulamalar, özel proxy server donanımları ve benzeri gibi bir çok Fikir Üssü tarafından geliştirilen ürünlerin tanıtımı ile satın alma veya kiralama seçeneklerine sahip olmasıdır. Örneğin 3. parti mobil uygulamaları ile farklı diğer firma, şirket çözümleri kullanmadan basit çözümler ile işlemi gerçekleştirmeyi sağlanması amaçlanan uygulama, yazılımları kullanma haklarına sahip olacaktır.