01

Anlama

veriALL üzerinde bir projeniz, düşündüğünz veya fikrinizi doğru gerçekler altında Hizmet, Çözüm anlatımlarını öğrenerek başlamanız gerekiyor.

02

Kavrama

veriALL Hizmet, Çözümlerini anladıktan sonra kolay bir şekilde kavramanız için veriALL ekibi olarak sistem ilk üyeliğinizde sizlere tanıtım videoları, örnek çalışmalar ile Hizmet ve Çözümleri kavramanızda yardımcı olmayaca çalışacağız.

03

Tanımlama

Anlama ve Kavrama işlemlerini tamamladıktan sonra projeniz, düşünceniz veya fikriniz için gereken verileri tanımlayacak düzeye erişmiş olacaksınız.

04

Planlama

Anlama, Kavrama, Tanımlama adımları ile veriALL Hizmet ve Çözümleri tanıdıktan sonra projeniz veya fikriniz için veriALL çalışma, çıktı gibi teknik Planlamalar yaparak ihtiyaç duyduğunuz veriyi toplamadan önce sistem de ön görüntüleme yaparak, geliştirme işlemine başlayabilirsiniz.

03

Geliştirme

veriALL sistemin Otomatik/Manuel Gerçekleştirme işlemleri gerçekleştirmesini için Planlama aşamasında yaptığınız tercihlere göre işlemleri gerçekleştirecektir.

04

Yayınlama

Son aşama olarak geliştirme esnasında elde edilen verilerin Ne şekilde ?, Nerede ?, Nasıl ?, Ne zaman ?, Kimler ? için ayarlamasını yaparak veya elde edilen veriyi istediğiniz formata aktarak istediğiniz yazımlımlarda kullanabilirsiniz.